• Son
Yüksek Sıcaklık Bandı, ısı Bandı Orta Kalınlıkta Yüksek Sıcaklık Dayanımı Darbeli Isı Sızdırmazlık Makineleri için Vakum Sızdırmazlık Makineleri için İyi Yalıtım (Kalınlık 0.25 genişlik 13mm uzunluk 10m)

Yüksek Sıcaklık Bandı, ısı Bandı Orta Kalınlıkta Yüksek Sıcaklık Dayanımı Darbeli Isı Sızdırmazlık Makineleri

₺ 193.80

sayı
Depoda

Bandın herhangi bir maddeye yapışması kolay değildir ve dış kısmına tutturulmuş her türlü yağ lekesini, lekeyi veya diğer ekleri temizlemek kolaydır.Esas olarak sızdırmazlık makineleri, çeşitli yüksek sıcaklıklı rulo kaplamalar, oluklar ve havacılık kalıpları gibi sızdırmazlık işlemleri için kullanılır.Bant rulosu ana malzeme olarak Ptfe'den yapılmıştır ve 300°C'lik yüksek bir sıcaklığa dayanabilir. Kalınlık ılımlıdır ve iyi bir sızdırmazlık etkisi elde etmek için birden fazla katmana sarmaya gerek yoktur.Bant daha iyi yaşlanma karşıtı ve yalıtım özelliklerine sahiptir ve her zaman orijinal elastikiyetini koruyabilir.Özellik : 1. Bant daha iyi yaşlanma karşıtı ve yalıtım özelliklerine sahiptir ve her zaman orijinal elastikiyetini koruyabilir.2. Bant rulosu ana malzeme olarak Ptfe'den yapılmıştır ve 300°C'lik yüksek bir sıcaklığa dayanabilir. 3. Bandın herhangi bir maddeye yapışması kolay değildir ve dış kısmına tutturulmuş her türlü yağ lekesini, lekeyi veya diğer ekleri temizlemek kolaydır.4. Kalınlık ılımlıdır ve iyi bir sızdırmazlık etkisi elde etmek için birden fazla katmana sarmaya gerek yoktur.5. Esas olarak sızdırmazlık makineleri, çeşitli yüksek sıcaklıklı rulo kaplamalar, oluklar ve havacılık kalıpları gibi sızdırmazlık işlemleri için kullanılır.Şartname : Öğe Türü : PTFE Bant rulomalzeme : ptfözelleştirme : Kalınlık : Yaklaşık. 0.25 mm / 0.01 inç; Genişlik : Yaklaşık. 13mm / 0.51 in; Uzunluk : Yaklaşık. 10 m / 32.8 ftkalınlık : Yaklaşık. 0.25 mm / 0.01 inç; Genişlik : Yaklaşık. 19mm / 0.7 in; Uzunluk : Yaklaşık. 10 m / 32.8 ftkalınlık : Yaklaşık. 0.25 mm / 0.01 inç; Genişlik : Yaklaşık. 25mm/ 1in; Uzunluk : Yaklaşık. 10 m / 32.8 ftkalınlık : Yaklaşık. 0.25 mm / 0.01 inç; Genişlik : Yaklaşık. 50mm/ 2in; Uzunluk : Yaklaşık. 10m / 32.8 FT Açıklama : Yapışkan sırtlı PTFE bant rulosu.Isıtma elemanı ile torba arasında önemli bir bariyer olan bozulmuş veya yanmış bandın değiştirilmesi için hemen hemen tüm vakum sızdırmazlık makinelerinin yanı sıra çoğu el/darbeli ısı sızdırmazlık makinesi için de uygundur.Eski bant, torbanın zayıf sızdırmazlığına neden olur ve ısıtma elemanına ve sızdırmazlık elemanına zarar verebilir.Bandı rulodan soyun ve doğru alana yerleştirin (yeni bandı yerleştirmeden önce yapıştırma konumunu temizlemeniz gerekir).Vakum sızdırmazlık makinesinin telinin üstünde, darbe sızdırmazlık makinesinin telinin altında Paket Listesi : 1 x PTFE Bant Rulosu.

karakteristikleri

Item Type:
PTFE Tape Roll
Material:
PTFE
Specification:
Thickness:
Approx. 0.25mm / 0.01in; Width
Thickness:
Approx. 0.25mm / 0.01in; Width
Thickness:
Approx. 0.25mm / 0.01in; Width
Thickness:
Approx. 0.25mm / 0.01in; Width
Description:
PTFE tape roll with adhesive backing. It is suitable for almost all vacuum sealing machines, as well as most types of hand/pulse heat sealing machines to replace deteriorated or burnt tape, which is an important barrier between the heating element and the bag. Old tape will cause poor sealing of the bag and may cause damage to the heating element and damage to the sealer. Just peel the tape from the roll and place it on the correct area (you need to clean the sticking position before placing the new tape). Above the wire of the vacuum sealing machine, below the wire of the pulse sealing machine
Package List:
1 x PTFE Tape Roll :

Mallar kategorisinde