• Son
Bahçe hortumu Mini Bisiklet Pompası, Presta & Schrader Vana ile yüksek Basınçlı El Pompası, ışık Aksesuarları MTB Yol Bisikleti Bisiklet Pompası

Bahçe hortumu Mini Bisiklet Pompası, Presta & Schrader Vana ile yüksek Basınçlı El Pompası, ışık Aksesuarları

₺ 284.70

sayı
Depoda

UYUMLULUK : Presta ve Schrader valfleri arasında kolay değişim-adaptör gerektirmez, şişirilirken hava sızıntısı olmadan sıkı bir sızdırmazlık sağlar.Bu, bu pompayı hem yol hem de dağ bisikletleri, melezler ve diğerleri için mükemmel bir arkadaş yapar.TAŞINABİLİR MİNİ POMPA - Bisiklete takılır, böylece yanınıza alabilir ve havayı pompalayabilirsiniz. needed.It yoldayken beklenmedik delinmeleri ve kazaları hızlı bir şekilde düzeltmek için aksesuarlarla birlikte gelir.HAFİF VE TAŞINABİLİR : Bu taşınabilir bisiklet pompası çok küçük ve hafiftir.Küçük boyutlara rağmen yüksek ve etkili pompalama performansı.Bu pompa, yolculuğunuzu engelsiz hale getirmek için yolculuğunuzda harika bir yardımcı olacaktır.GÜÇLÜ PRATİKLİK : Bu mini pompa, hassas parçalara sahip üstün kaliteli alüminyum alaşımlı varilden yapılmıştır.Birlikte verilen tutucunun kurulumu kolaydır ve herhangi bir bisikletle uyumludur.Ve şişe tutucunun altındaki montaj braketi ile bisiklet çerçevesine takılabilir.ÇOK AMAÇLI VE DAYANIKLI : Sadece MTB, BMX, yol bisikletleri, dağ bisikletleri, yarış bisikletleri, tur bisikletleri, çocuk bisikletleri, futbol, basketbol, balonlar, havuz şamandıraları vb.Için değil.Mini Şişme Tüp Taşınabilir Yüksek Basınçlı Bisiklet şişirmeözelliği : 1. Malzeme : alüminyum alaşım, kauçuk2. Boyut : 28 cm3. Presta ve Schrader4 ile uyumludur. Mini boyutu ve hafif kullanımı kolay1. Kapağı vidalayın, tokayı kapatın.2. Memeyi valf göbeğine hizalayın (dikey uç).3. Valf yuvasını takın ve tokayı hızlı bir şekilde sabitleyin.4. Şişirildikten sonra tokayı açın ve memeyi dışarı çekin.Konularda dikkat gerek : 1. Nedeniyle farklı manuel ölçüm yöntemleri, boyutu hafif bir fark izin lütfen.2. Farklı aydınlatma ve ekran ayarları nedeniyle, projenin rengi resimden biraz farklı olabilir.

karakteristikleri

1. Material:
aluminium alloy, rubber
2. Size:
28 cm
3. Compatible with Presta and Schrader :
4. Mini size and light weight :
Easy to use :
1. Screw the cover, close the buckle. :
2. Align the nozzle to the valve core (vertical insert). :
3. Insert the valve insert and fasten the buckle quickly. :
4. After inflating, open the buckle and pull out the nozzle. :
Matters needing attention:
1. Due to different manual measurement methods, please allow a slight difference in size. :
2. Due to different lighting and screen settings, the color of the project may be slightly different from the picture. :

Mallar kategorisinde