• Son
3D Yazıcı Muhafazası, Sabit Sıcaklık Koruyucu Kapak Odası Mini Yazıcı Yanmaz ve Toz Geçirmez ısıtma Kutusu Premium Araçlar + Yedek Parçalar İçerir-3D Kapak

3D Yazıcı Muhafazası, Sabit Sıcaklık Koruyucu Kapak Odası Mini Yazıcı Yanmaz ve Toz Geçirmez ısıtma Kutusu

₺ 167.97

sayı
Depoda

【3 D Yazıcı Muhafazası Boyutu】 19.7 "x23. 6"x28 .3".Yanmaz ve Toz Geçirmez Yazıcı Çadır için Ender5 Artı/5/5 pro/3 Max,CR-10/10 V2/10 V3/10 S/10 S PRO/10 S PRO V2/10 MİNİ,CR-X/CR-20 / 20 PRO. 【Simple Kurulum ve İstikrarlı Structure】Quick ve kolay kurulum, katlanır depolama, ayrılmış bir aracı ile cepler, taşıması kolay (5.4 lb), ve çok yönlü gözlem.Kutunun önünde ve üstünde fermuarlar var, üst örtü sorunu hakkında endişelenmeyin.tam zamanlı izleme için seethrough ekranı.Çeşitli Demir borular, sağlam yapı ve bol alan ile donatılmıştır. 【Alev Geciktiricili Yüksek Kaliteli Alüminyum Folyo】 İç kısım saf alüminyum film ve alev geciktirici görünüm malzemesi kullanır.Teknik olarak, eğer bir yangında, eriyecek ve muhafazanın kendisini ateşlemeyecek ve yayılmayacaktır.Ve daha güvende olacak, çadırın içinde kalacak gibi baskılı plastik güçlü kokusu merak etme. 【Enerji Tasarrufu ve Toz Geçirmez ve Ses Geçirmez】 Akan havayı izole eder, sıcak yatağın ve ekstruder kafasının enerji kaybını azaltır.Yazıcı çadırı, baskı sırasında yazıcının yaydığı gürültüyü etkili bir şekilde engelleyebilir ve baskı sırasında bile rahat bir ortam yaratabilir. printing.It yazıcının tozla kaplanmasını ve depolanmasını kolaylaştırmak için toz kapağı olarak da kullanılabilir.Temizlerken nemli bir bezle silin. 【Toz geçirmez ve iyi gürültü azaltma】 Yazıcıdan gelen gürültüyü azaltır, makine için ekstra solunum odası sunar ve ayrıca toz geçirmezdir. 3 D Yazıcı Muhafazası Yazıcı Kapakları, sabit sıcaklık, ses geçirmez, yanmaz ve toz geçirmez.Şartname : Boyutlar : 60x50x72 cm(U x g x Y) Net Ağırlık : 2 kg Renk : Siyah(dış)+Gümüş (iç) Ana Malzeme : Paslanmaz Çelik +Silikon Fiber Kablo Arayüz : etiket mühürlü 2 delik Su geçirmez : Evet Yanmaz : Evet Piller Dahil mi? : Hızlı ve kolay kurulum yok, demir borular monte ediliyor, sağlam yapı ve bol alan.İhtiyacınız olmadığında depolama alanını katlayın.Uygulanabilir : Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3 S / CR-100 / Ender 2/ CP-01 / CR 20 / CR 20 pro 【Sabit Sıcaklık】Baskı ortamını sabit bir sıcaklıkta tutun, düşük sıcaklıklarda baskının etkisini azaltın. 【Yanmaz Malzemeler】 Muhafaza içi saf alüminyum film ve alev geciktirici görünüm malzemesi kullanır.Bir yangında, bu malzemenin belirli bir bariyer etkisi varsa, eriyecek ve kendini ateşlemeyecektir. 【Ses geçirmez ve Toz Geçirmez】 Baskı sırasında rahatsız edici gürültüyü azaltmaya yardımcı olur ve yazıcılarınızı tozdan korur.

karakteristikleri

Dimensions:
60x50x72 cm(L x W x H)
Net Weight:
2kg
Color:
Black(outside)+Silver(inside)
Main Material:
Stainless Steel +Silicone Fiber
Cable interface:
2 holes with sticker seals
Waterproof:
Yes
Fireproof:
Yes
Batteries Included?:
No
Quick and easy installation, iron pipes assemble, stable structure and abundant space. Folding storage when you don't need it. :
Applicable:
Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3S / CR-100 / Ender 2 / CP-01/ CR 20 / CR 20 pro

Mallar kategorisinde