• Son
Süper Kıvırma Tanımlayıcı Güçlendirici, Saç Güçlendirici Mükemmel Tanımlanmış Bukleler Saç Bakım Özü Yağı, Saçları Beslerken ve Güçlendirirken Bukleleri tanımlar ve gevşetir (1 Adet)

Süper Kıvırma Tanımlayıcı Güçlendirici, Saç Güçlendirici Mükemmel Tanımlanmış Bukleler Saç Bakım Özü Yağı,

₺ 20.97

sayı
Depoda

????【Mükemmel Tanımlanmış Bukleler】 : Saçınızı Ağırlaştırmadan Veya Topaklanma Etkisi Olmadan Esnek bir Tutuş ile Anında Kabarık, Beslenmiş ve Tanımlanmış Bukleler Elde Edin. ????【Nature Ingredients】 : Saçlar için ekstra beslenme sağlamak için Sodyum Poliitakonat, Argan, Hindistancevizi ve Susam Tohumu yağları ile özel olarak formüle edilmiştir. ????【Tüm Bukleler için】 : Kolayca farklı bukleler oluşturun : spiral bukleler, namlu bukleleri ve aradaki her şey.Bukleleri en sevdiğiniz stile göre şekillendirin. ????【Uzun Ömürlü】 : Buklelerinizin yapışkanlık veya pullanma olmadan sabahtan akşama kadar parlamasına izin verin.Kıvrımsız Kontrol.Nemi iter, buklelerinizi buklesiz bırakır. ????【Çabuk Kuruyan】 : Saçın doğal parlaklığı ile dakikalar içinde yüksek çözünürlüklü bukleler oluşturmak için hızlı kuruyan formül, kalıntı bırakmaz.Saçınızı ağırlaştırmadan veya topaklanma etkisi yaratmadan esnek bir tutuş ile anında kabarık, beslenmiş ve tanımlanmış bukleler elde edin.Şartname : Tipi : Saç Kıvırmak Tanımlayan Güçlendirici Uygun Saç Tipi : Kıvırcık Saç Özellikleri : ????Mükemmel Bukleler, Profesyonel Yüzey : Solmuş dalgaları ağırlık veya sertlik eklemeden anında kabarık, esnek buklelere dönüştürün. ????Güle güle Bukleler : Beslenmiş, parlak bukleler için bukleleri şekillendirirken bukleleri şekillendirin, tanımlayın ve yenileyin. ????Bütün Gün Mükemmel Saçlar : Bütün gün için daha dolgun, daha kıvırcık ve daha kabarık bukleler sallayın! ????Çabuk Kurur, Kalıntı Bırakmaz : Bu eşsiz formül yumuşak esnek bir tutuşa sahiptir, çabuk kurur ve muhteşem, doğal bir parlaklık verirken kıvrılmayı azaltır. ????Doğal : Bukleleri ve dalgaları doğal ve etkili bir şekilde tutmak için mükemmel %100 toksin içermeyen çözüm (Alkolsüz). ????Tüm Kıvırcık Kızlar için : Kıvırcık kızlar için harika ve renkle işlenmiş saçlar için güvenli.Nasıl kullanılır : 1. Temiz ve nemli saçlara az miktarda saç güçlendirici uygulayın. 2. Güçlendiriciyi ellerin avuçlarına uygulayın ve orta kısımlardan saçın uçlarına uygulayın. (1-2 ürün dozu).Uygulanacak miktar saç tipine, uzunluğuna ve hacmine bağlı olacaktır. 3. Bukleleri ellerinizle şekillendirin. 4. Saçlarınızı doğal olarak veya bir difüzörle kurutabilirsiniz.Dahil : 1/2 adet x saç kıvırmak tanımlayan güçlendirici.

karakteristikleri

Type:
Hair Curl Defining Booster
Suitable Hair Type:
Curly Hair
Features:
????Perfect Curls, Professional Finish:
Instantly transform wilted waves into bouncy, flexible curls without adding weight or stiffness.
????Goodbye Frizziness:
Shape, define and refresh curls while conditioning frizz for nourished, shining curls.
????Perfect Hair All Day:
Rock fuller, curlier & bouncier curls for the whole day!
????Quick Dry, No Residue:
This unique formula has a soft-pliable hold, dries quickly, and reduces frizz while giving off a gorgeous, natural sheen.
????Natural :
The perfect 100% toxin-free solution to naturally and effectively held curls and waves (Alcohol-free).
????For All Curly Girls:
Great for curly girls, and safe for color-treated hair.
How to use:
1. Apply a small amount of hair booster onto clean and damp hair. :
2. Apply the booster on the palms of the hands and apply from the middles to the ends of the hair. (1-2 product dosages). The amount to apply will depend on the type of hair, length and volume. :
3. Shape the curls with your hands. :
4. You can dry your hair naturally or with a diffuser. :
Included:
1/2Pcs x Hair Curl Defining Booster :

Mallar kategorisinde